لوگو مهدیار

مهدیار کیست و از کجا شروع شد ؟

مهدیار یکی از برند های ثبت شده ی شرکت آفتاب نوخیز هزارمسجد است که در پارک علم و فناوری خراسان و زیر نظر مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی خراسان رضوی فعالیت میکند. این شرکت از سال ۱۳۹۵ در زمینه تحقیق و تولید محصولات غذایی سلامت محور و فراسودمند بر پایه سویق، غلات کامل و حبوبات مشغول به فعالیت است.

معرفی محصولات مهدیار

مهدیار تولید کننده ی محصولات غذایی سلامت محور و فراسودمند بر پایه سویق، غلات کامل و حبوبات مشغول به فعالیت است. محصولات مهدیار از مواد اولیه ارگانیک و عاری از هر گونه ماده نگهدارنده و تراریخته تولید میگردند. درحال حاضر مهدیار به عنوان تولید کننده ی سویق، سویق های پفی، اسنک های بر پایه سویق و سبوس در کشور شناخته می شود.

محصولات مهدیار چه ویژگی هایی دارند ؟

محصولات مهدیار از مواد اولیه ارگانیک و عاری از هر گونه ماده نگهدارنده و تراریخته تولید میگردند. مهدیار برای اولین بار در منطقه ی خاورمیانه به فناوری فرآوری سبوس، مشتقات غلات و حبوبات دست پیدا کرده و توانسته محصولی بدون عوارض برای مصرف کننده و همچنین کمک کننده به درمان برخی بیماریهای شایع مثل دیابت، چاقی و یبوست را برای جامعه ای سالم تر تولید نماید.

 

مجوز ها و گواهینامه های دریافت شده

مهدیار به واسطه تولید محصولات دانش محور موفق به اخذ نشان دانش بنیان از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گردیده و در حال حاضر جزء شرکت های دانش بنیان ایران میباشد. همچنین مهدیار به واسطه ایجاد اشتغال و تولید داخلی محصولات سلامت محور تاکنون موفق به دریافت و اخذ گواهینامه ها و تاییدیه های مختلف گردیده است.

گواهینامه و افتخارات مهدیار
گواهینامه و افتخارات مهدیار
گواهینامه و افتخارات مهدیار
گواهینامه و افتخارات مهدیار
گواهینامه و افتخارات مهدیار
گواهینامه و افتخارات مهدیار
گواهینامه و افتخارات مهدیار

همیاران مهدیار

شرکت ها، سازمان ها و موسسات مختلفی تا کنون از تولیدات سلامت محور مهدیار به شکل های گوناگون حمایت کرده اند. اگر شما نیز مایل به حمایت و همکاری در زمینه تولید، عرضه و فروش محصولات و خدمات مهدیار هستید، کافیست با ما در تماس باشید.

لوگو موسسه کیفیت رضوی
لوگو معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری
لوگو صندوق نوآوری و شکوفایی
لوگو پارک علم و فناوری خراسان رضوی
لوگو جهاد کشاورزی
لوگو بیمارستان قائم عج مشهد
لوگو پژوهشکده علوم و صنایع غذایی
لوگو مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی خراسان رضوی
لوگو دانش بنیان
لوگو شرکت ملی پست